Zarezerwuj : +48 512 315 495

Oferta

Home  >>  Oferta

   Czy odwiedziliście już Trzęsacz? Jeśli nie to najwyższa pora !! Oczywiście udany urlop spędzicie w zacisznej części miejscowości gdzie nie zachodzą tłumy turystów a do morza dzieli was zaledwie 4 minutowy spacer.

   Domki, w których unoszący się zapach drewna i przyjemne skrzypiące deski pozwolą zapomnieć o miejskim zgiełku. Przeniesiesz się w inny świat w którym odnajdziesz spokój i harmonię.                                                  

   Nasze domki letniskowe zaprojektowaliśmy w taki sposób aby zapewnić Wam najwyższy komfort i wypoczynek podczas wakacji.  W wszechstronnym salonie odpoczniecie oglądając tv na wygodniej kanapie, która wieczorem zamieni się w szerokie łóżko na którym wyśpią się dwie osoby. Łazienka jest duża i funkcjonalna bez problemu rozłożycie niezbędne kosmetyki i produkty potrzebne Wam dla lepszego samopoczucia. W przytulnej sypialni do której wpadają przez okna promienie słoneczne znajdują się dwa pojedyncze łóżka.

Przed domkiem taras na którym zjecie śniadanie, wypijecie popołudniową kawę bądź urządzicie grilla. Jeśli podczas urlopu potrzebujesz kontaktu ze światem, maila bądź wiadomości sprawdzisz za pośrednictwem internetu wi fi.

Trzęsacz to wyjątkowe miejsce z ciekawą okolicą. Z pewnością przydadzą się rowery, które są do Waszej dyspozycji przez cały czas. Wyposażone w siodełka i kaski dziecięce urozmaicą rodzinne wycieczki. Gdy po całym dniu atrakcji będziecie odpoczywać popijając kawę na tarasie wasze pociechy będą nawiązywać nowe przyjaźnie z innymi dziećmi wspólnie bawiąc się na bezpiecznym placu zabaw.

Wieczorne biesiadowania zorganizujecie przy grillu węglowym na którym przyrządzicie pyszności. Śmiechu i zabawy bez końca aż do rana!!?

Czy czegoś chcieć więcej ?

Zarezerwuj